Canggu, באלי

דירות בבאלי בבראווה מספר 155

THB 4.404.532 ( מחיר בלבד )
  • חדרי שינה: 1
  • מחיר מיוחד
  • בקש ייעוץ
  • תן לנו לבחור את העסקה הטובה ביותר בשבילך!

 
 
 
 
 
מים:
 

דירות בבאלי בבראווה מספר 155

דירה
  • אזור רגיעה על הגג
  • חדר שינה אחד
  • בריכה עם נוף לאוקיינוס
  • האוקיינוס במרחק 5 דקות
  • מועדוני חוף הטובים ביותר במרחק הליכה

אזור:
דירה - 34 מ"ר

מחיר: 140,000 $ (4,118 $ למ"ר)

הכנסה משכירות דירות:
הכנסה ליום: 100 $
תפוסה - 85%
הכנסה ליום בהתחשב בעומס: 85 $
הכנסה בהתחשב בעומס של הנכס בשנה - 31,025 $
רווח בהתחשב בהוצאות ובמיסים בשנה - 22,186 $ (15.8%)
החזר השקעה - 6-7 שנים

הכנסה מקנייה ומכירה:
מחיר רכישה:
140,000 $
מחיר מכירה:
162,500 $
רווח:
22,500 $ (16%)

עלויות ומיסים על מכירת הנכס מחושבים באופן אינדיבידואלי ותלויים בגורמים שונים.

הוצאות כלליות ומיסים:
עמלת נוטריון 1% (משותף 50/50 עם הקונה)
מס על מכירת הנכס 11% (משותף 50/50 עם הקונה)
מס הכנסה לתושב אינדונזי (10%)
מס הכנסה לתושב שאינו אינדונזי (20%)

תנאי בעלות על נכס:
סיום הבנייה: רבעון ראשון 2025